ZDRAVÍM VÁS!

MOJE MENO JE ALEXANDRA FARKAŠOVÁ A VÍTAM VÁS NA MOJOM WEBE.

Žijem na Slovensku v Bratislave. Moje kariérne skúsenosti mi priniesli jedinečnú zmes zručností. Po rokoch práce na plný úväzok ako asistentka riaditeľov a event manažéra som sa rozhodla pre podnikanie v oblasti virtuálnej asistencie. Podnikám z pohodlia domova a poskytujem služby malým podnikateľom a živnostníkom. Popri tom vzdelávam všetky ženy, ktoré sa nechcú rozhodovať medzi PRÁCOU a RODINOU.

Pre virtuálnu asistenciu som sa rozhodla už nejaký čas predtým, ako som s tým reálne začala. V roku 2019 som vytvorila podľa vzoru zahraničných virtuálnych asistentiek svoj prvý podnikateľský plán, ktorý som si chcela obhájiť pred komisiou, aby mi schválili podnikateľskú pôžičku.

Život zamiešal karty iným spôsobom...

STRÁVIME VIAC AKO TRETINU ŽIVOTA V PRÁCI

Na pracovných pozíciách v minulosti som nebola nikdy dostatočne a dlhodobo spokojná, aj napriek tomu, že som mala ako zamestnanec často krát výborné podmienky. Chýbala mi zložka vlastnej tvorivosti. Pevne verím, že ak nemilujeme to, čo robíme, nevážime si to, neoceňujeme to, potom je to život žití na polovicu.

POČAS OBDOBIA, KEDY SME MUSELI OSTAŤ DOMA SOM VYTVORILA SVOJ WEB

Bez pôžičky od štátu a banky som sa pustila do odložených snov. Oprášila som svoj podnikateľský plán a začala dávať slová na papieri do reality. Založila som si účty na sociálnych médiach, zaregistrovala sa na zahraničnú freelance platfomu, urobila web a zviditeľnila som svoje služby. Netrvalo dlho a začali prichádzať prvé ponuky od klientov. Prekvapilo ma, že to naozaj funguje a viem pracovať sama na seba, z pohodlia domova a dokážem si vypýtať sumu, ktorú by mi v zamestnaní nedali. Ešte viac ma prekvapilo, koľko podnikateľov, živnostníkov a organizácii má o tieto služby záujem. Začala som uvažovať, ako toľko práce dokážem zvládnuť. A ako ich viem povedať aj iným.

POKIAĽ VIEME PRACOVAŤ, NIE JE DÔVOD, PREČO BY SME NEMALI ROBIŤ TO, ČO CHCEME A VIEME

Milé ženy, ale aj páni ) Ak uvažujete o tom, že sa stanete virtuálnym pomocníkom/asistentkou, pomôžem vám s nastavením nášho podnikania. Musíte len vedieť, kde začať a pracovať na tom. Vysvetlím vám, čo musíte urobiť , ako pracovať lepšie, aby ste sa mohli rozširovať a prispôsobovať a potom bude vaše podnikanie rásť. Podnikať ako VA a byť majiteľom firmy sú dve veľmi odlišné veci. VA musí byť zameraný na detail, aby pomohol organizovať klientov, ale musí mať dobré vedomosti, aby mohol robiť svoje vlastné rozhodnutia a nasmerovať svoje podnikanie správnym smerom.

NEVERÍM, ŽE ÚSPECH A POTEŠENIE V PRÁCI NÁM SPADE Z NEBA BEZ PRÁCE A AJ BEZ NAMÁHAVÝCH DNÍ

Chcem vám poskytnúť jasné a jednoduché fakty, aby ste s virtuálnou asistenciou mohli začať a úspešne pokračovať. Či už potrebujete pomoc pri budovaní sebadôvery, chcete vedieť, ako založiť svoje podnikanie, zápasíte s marketingom, alebo chcete jednoducho rozšíriť svoje súčasné podnikanie v oblasti VA. Mojím cieľom je pokúsiť sa vás podporovať, povzbudzovať (a niekedy aj prehovárať), aby ste zistili, či je pre vás život na voľnej nohe vhodný.

MOJE KONNÍČKY

Chcem vám poskytnúť jasné a jednoduché fakty, aby ste s virtuálnou asistenciou mohli začať a úspešne pokračovať. Či už potrebujete pomoc pri budovaní sebadôvery, chcete vedieť, ako založiť svoje podnikanie, zápasíte s marketingom, alebo chcete jednoducho rozšíriť svoje súčasné podnikanie v oblasti VA. Mojím cieľom je pokúsiť sa vás podporovať, povzbudzovať (a niekedy aj prehovárať), aby ste zistili, či je pre vás život na voľnej nohe vhodný.hcem vám poskytnúť jasné a jednoduché fakty, aby ste s virtuálnou asistenciou mohli začať a úspešne pokračovať. Či už potrebujete pomoc pri budovaní sebadôvery, chcete vedieť, ako založiť svoje podnikanie, zápasíte s marketingom, alebo chcete jednoducho rozšíriť svoje súčasné podnikanie v oblasti VA. Mojím cieľom je pokúsiť sa vás podporovať, povzbudzovať (a niekedy aj prehovárať), aby ste zistili, či je pre vás život na voľnej nohe vhodný.

ĎAKUJEM ZA PREČÍTANIE!

Mgr. Alexandra Farkašová